دکوراسیون ایده نو
دکوراسیون ایده نو
اجرای کاغذ دیواری، کناف، لمینیت، دیوارپوش pvc،کفپوش، کابینت، سقف کاذب، ترمووال، ترمووود، استند tv، ماربل شیت، آینه ی دکوراتیو، پوستر سه بعدی،تزئینات داخلی و... است.

درباره ما

 

دکوراسیون داخلی ایده نو گیلاوندبا بیش از یک دهه فعالیت در صنعت ساختمان از جمله فروش و اجرای کاغذدیواری ، لمینت ، پوستر سه بعدی ،کابینت ام دی اف  و های گلاس ، ممبران، سقف کاذب ،ترمووود ، پرده های زبرا ،چمن مصنوعی ،کناف،  نور مخفی ،نقاشی ساختمان  دیوار پوشهای پی وی سی، تایل های 60 در 60  درشهر دماوند آغاز به فعالیت نموده و هم اکنون در تهران و حومه مشغولت به فعالیت میباشد 

بهینه سازی هزینه ها ، کیفبت و سرعت در طراحی و اجرای تمامی مراحل پروژه های تزیینات و دکوراسیون داخلی ، با هدف رضایتمندی کارفرمایان،  از اساسی ترین دیدگاه های این شرکت است .

فروش طراحی اجرا

 

 

https://idenoo.com/3d-poster/

Our Team

A short introduction to your team members and why their background should inspire potential clients’ confidence.

Employee Name

Job title

Employee Name

Job title

Employee Name

Job title

Employee Name

Job title

A Title to Turn the Visitor Into a Lead

Use this short paragraph to explain how you will deliver this benefit to the visitor if they decide to work with you.

© 2022 All Rights Reserved.

درباره ما

شرکت دکوراسیون داخلی ایده نو در سال 1390در دماوندتاسیس گردیده و خدمات متنوعی را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون تجاری و اداری ارائه می دهد. در این 10 سال این گروه با طراحی و اجرای صدها پروژه در زمینه دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی ادارات و دکوراسیون تجاری و فروشگاهی، دارای سابقه و رزومه درخشانی می باشد. ما با تكيه بر اصول و مبانى مهندسى ، معمارى و تجربه ، تداعى گر ذهن و سليقه شما بوده و به روياهايتان واقعيت مى بخشيم . هنر ما خلق طرح و زيبايى در رويا و انطباق آن با سلايق شماست و تخصص ما اجراى همان روياها در محيط و فضاى ساختمان است .

خدمات ما شامل >

کاغذ دیواری، کناف، نورمخفی، لمینت، دیوارپوش PVC ، کفپوش، نقاشی، کابینت، سقف کاذب، آینه دکوراتیو ، پوستر سه بعدی و …
کاغذ دیواری ، پوستر دیواری، پوستر 3 بعدی ، کاغذ دیواری مدرن ، کاغذ دیواری اسپرت ، کاغذ دیواری کلاسیک ، تزئینات داخلی ، دکوراسیون داخلی، بازسازی ، نوسازی ، پوستر 3D ، پارکت ، لمینت ، کفپوش pvc ،
آدرس:
 
بلوار اصلی گیلاوند، روبروی جهاد کشاورزی، مجتمع تجاری دمادشت، ورودی وسط، دکوراسیون ایده نو